OŚWIĘCIM. Wiosenny Kiermasz dla Natalii Drozdowskiej już dziś

25 marca 2018 Autor: Marta K.
OŚWIĘCIM. Wiosenny Kiermasz dla Natalii Drozdowskiej już dziś

Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy oraz Oświęcimskie Centrum Kultury zapraszają na Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny na rzecz Natalii Drozdowskiej z Grojca, który odbędzie się dzisiaj w godzinach od 9.30 do 17:00.

Z tej okazji będzie można wziąć udział w warsztatach zdobienia pierników, a także tworzenia styropianowych i słomianych ozdób. O godzinie 15:00 odbędzie się spektakl pt. "Calineczka" przygotowany przez dzieci Miejskiego Przedszkola nr 15, po którym nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na Dobroczynną Pisankę Wielkanocną.

Patronatem honorowym imprezy jest Prezydent Miasta Oświęcim.

Wydarzenie to zostało wsparte finansowo przez Miasto Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy