OŚWIĘCIM. Wjechał rowerem w volkswagena

15 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na ulicy Bałandy (os. Błonie) doszło do kolizji drogowej z udziałem 15-letniego rowerzysty.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 18.20. Nastoletni mieszkaniec Gminy Oświęcim jadąc na rowerze, zjeżdżając z chodnika na jezdnię, wjechał przed jadący VW Passat, którym kierował 20-letni mieszkaniec Oświęcimia.

- W wyniku potrącenia małoletni doznał ogólnych potłuczeń ciała i pozostał na obserwacji w szpitalu - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że dokładne okoliczności w jakich doszło do tej kolizji drogowej zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Piotr P., 18.11.2018 09:49
Ja 15 listopada w Oświęcimiu też miałem zdarzenie z nastoletnim rowerzystą. Wyjeżdżając z MediaExpert ok.17.30 czekałem na włączenie się do ruchu.
Z prawej strony chodnikiem jechał sobie bez świateł rowerzysta na dodatek był zajęty patrzeniem w swojego smartfona, wogóle nie patrzył przed siebie. W ostatniej chwili zatrabiłem bo wjechałby w drzwi pasażera.
masterkosa, 16.11.2018 10:16
@anonim 15.11.2018 14:10

Chłopie/babo słyszałeś/aś kiedyś słowo SARKAZM???
, 15.11.2018 14:10
A niech cie ściśnie anonimowy obywatelu, patrzący zaściankowo, będący jakimś zakompleksiony polakiem januszem przed telewizorkiem myślący o jakimś jebanym passacie. Ludzie są ważniejsi, a że jesteś materialistą to niech cię spotka to samo i niech nikt ci nie współczuje. Radzę się powstrzymywać od takich komentarzy bo naprawdę, żal [ciach!] ściska że tacy ludzie wychodzą na świat, a co do chłopaka to oby wyszedł cało i zdrowo
Obywatel, 15.11.2018 11:17
Co tam rowerzysta... CO Z PASSACIKIEM???????