OŚWIĘCIM. Właściciel lokalu rozrywkowego i jego syn zostali ranieni nożem

30 lipca 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Właściciel lokalu rozrywkowego i jego syn zostali ranieni nożem

W piątkowy wieczór przed jednym z nowych lokali rozrywkowych na terenie Osiedla Chemików w Oświęcim doszło do tragicznego zdarzenia.

- Jak wstępnie ustalili policjanci właściciel lokalu oraz jego syn zwrócili uwagę 61-letniemu mieszkańcowi Oświęcimia, aby zabrał swojego psa biegającego po lokalu pomiędzy gośćmi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu - Mężczyzna zareagował agresywnie wyciągając nóż. Podczas obezwładniania mężczyzny właściciel lokalu oraz jego syn doznali kilku ran ciętych – dodaje rzeczniczka.

61-latka przejęli policjanci, a następnie przewieźli do pomieszczeń dla zatrzymanych. Pokrzywdzeni trafili do szpitala, obrażenia jakich doznali nie zagrażały ich życiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

  Miejsce na reklamęwww.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74