OŚWIĘCIM. Wpadła w poślizg i uderzyła w trzy auta na parkingu przy sklepie. Potem wpadła w panikę i odjechała

15 grudnia 2016 Autor: raf

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Wykroczeń oświęcimskiej komendy Policji przesłuchali właścicielkę samochodu, która wczoraj na parkingu sklepowym przy ul. Pilata uszkodziła trzy pojazdy. To 51-letnia mieszkanka Gminy Oświęcim.

OŚWIĘCIM. Wpadła w poślizg i uderzyła w trzy auta na parkingu przy sklepie. Potem wpadła w panikę i odjechała

Kobieta wczoraj, około 18.20, siedząc za kółkiem peugeota uszkodziła trzy pojazdy na parkingu przy sklepie Netto.

Dziś rano dzielnicowa odwiedziła 51-letnią mieszkankę Gminy Oświęcim.

- Kobieta stawiła się w oświęcimskiej komendzie Policji, gdzie przyznała, że to ona kierowała samochodem, wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w jeden z samochodów. Jak stwierdziła, po zdarzeniu spanikowała i odjechała, lecz przemyślała całą sprawę i dziś zamierzała stawić się na Policji – relacjonuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

- Duże podziękowania należą się przypadkowym świadkom, którzy widząc zdarzenie odpisali numer rejestracyjny pojazdu, po którym, jak po nitce do kłębka, policjanci trafili do winowajcy - dodaje Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Joanna, 16.12.2016 13:57
Spanikowała,uciekła z miejsca zdarzenia,a teraz ma kłopoty.
adam, 15.12.2016 17:02
Wpadła w panikę...albo...pijany kierowca wpadł w panike i znalazł kogoś kto weźmie winę na siebie. Nie oceniam bo nie byłem ale sprawa "śmierdząca".Jakiś monitoring.....?

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74