OŚWIĘCIM. Wybierz kolorystykę miejskiego autobusu

21 listopada 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Wybierz kolorystykę miejskiego autobusu

Jeszcze przez 9 dni można głosować na wygląd autobusów, które już w przyszłym roku wyjadą na oświęcimskie ulice.

Tabor Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o. o. w Oświęcimiu wzbogaci się o 20 nowoczesnych autobusów. Zakup pojazdów będzie dofinansowany z pieniędzy unijnych o łącznej kwocie 18 mln złotych.

-Miejski przewoźnik postanowił zapytać mieszkańców o zdanie w kwestii kolorystyki i proponuje cztery projekty malowania pojazdów. Autobusy są w kolorach żółto-czerwono-szarym, różnią się jednak detalami. Inne są przody, nadkola i panel boczny dachowy. Można oddać głos tylko na jedną z czterech propozycji – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Głosowanie odbywa się na stronie Urzędu Miasta Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

, 21.11.2017 22:16
Bialo-Niebieski