OŚWIĘCIM. Wybił szybę, sklął policjantów

21 października 2013 Autor: plin

28-latek wybił szybę w jednym z oświęcimskich hoteli. Gdy został złapany, obrzucił policjantów wyzwiskami.

OŚWIĘCIM. Wybił szybę, sklął policjantów

Do zdarzenia doszło 18 października ok. godziny 12.50. - Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wybił szybę w jednym z oświęcimskich hoteli, a następnie zbiegł - relacjonuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Funkcjonariusze odnaleźli i zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. - Niestety 28-letni mieszkaniec Bielska-Białej nie stosował się do poleceń policjantów, a na dodatek zaczął ich znieważać słowami wulgarnymi. Trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@adam, 22.10.2013 12:06
sorki kolego ale jak parkuje w miejscach do tego wyznaczonych lub jade z dozwolona predkością to ani policjant ani strażnik krzywdy mi nie zrobi więc jeśli łamiesz przepisy to miej pretensje do siebie samego. To takie typowo polskie- nawet jak stoi znak 50km/h to i tak liczy się moja ocena sytuacji i ja wiem lepiej ile tu można jechać i to ja oceniam zagrożenie na drodze. Efekty takiego myślenia lądują na cmentarzach.
ciekawy, 22.10.2013 09:15
do nirwana: ciekawy jestem czy też byś się tak wypowiedział, jakby to był twój lokal...
adam, 21.10.2013 23:18
<p>do nirwana: ale Ty tez żeby dostac premie robisz bzdu
e rzeczy,nie zawsze zgodne z własnymi przekonaniami tylko po to zeby sie podlizac,,,wiec nie krytykuj innych.Zachowanie policjant&oacute;w bez zastrzezen.Plaga sa mandaty straznik&oacute;w miejskich i sztucznie "poprawiane" bezpieczenstwo poprzez stosownaie fotoradar&oacute;w w miejscach gdzie nie ma zagrozenia tylko jest...okazja na złapanie klienta.Z tym powinien zrobic porzadek NIK.</p>
Shadow, 21.10.2013 19:00
Popieram
nirwana, 21.10.2013 15:55
Funkcjonariusze z KPP nie mają wyników co wiedzą wszyscy,włącznie z ich władzami,więc taki klient rowerzysta po piwie tym kpp oświęcim chce zarobić punkty u wyższej władzy.NIK powinien wreszcie skończyć złe procedery!