OŚWIĘCIM. Wyczarujmy uśmiech na buziach dzieci

22 października 2013 Autor: plin

Miejska Biblioteka gorąco zachęca do udziału w akcji Zaczytani, skierowanej do małych pacjentów, przebywających na oddziale dziecięcym Powiatowego Szpitala im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

OŚWIĘCIM. Wyczarujmy uśmiech na buziach dzieci

Zaczytani to ogólnopolska kampania, pod patronatem honorowym małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Biblioteka oznakowała miejsca, w których można zostawiać książeczki dla dzieci i młodzieży. Zebrane woluminy przekazane zostaną na oddział szpitalny, gdzie powstanie specjalny kącik do czytania. - Prosimy, aby pozostawiane książki były w dobrym stanie oraz dostosowane do wieku dzieci i młodzieży. Wyczarujmy wspólnie uśmiech na twarzach małych pacjentów - apelują oświęcimscy bibliotekarze.

- Pięknie ilustrowana książka czy niezwykła opowieść może sprawić, że choć na moment zapomną o swojej chorobie - dodają też w Urzędzie Miasta Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
sssP, 24.10.2013 07:24
A dokładnie gdzie te miejsca? Czy moze gdzies na Zasolu?
Cris, 23.10.2013 19:00
Bez sensu
radosna, 23.10.2013 12:41
<p>popieram takie akcje :)) uważam, że to świetna inicjatywa z dw&oacute;ch powod&oacute;w: 1. Komuś książką można frajdę sprawić 2. Książka nie będize kurzem na p&oacute;łce porastać, książka będzie "żyć" :)) A użytkownikom tychże książek życzę wielu miłych wrażeń przy lekturze :)) pozdrawiam</p>