OŚWIĘCIM. Wyjątkowy wernisaż i aukcja dzieł z pomocą Halinie Kozioł

30 grudnia 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

W środę 3 stycznia w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu odbędzie się wernisaż „Harmonia / Dysonans na Bis”. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00.

Po wystawie Elżbiety Kuraj oraz Janusza Karbowniczka oprowadzą Jacek Hołubowski, Piotr Skupniewicz i Mateusz Pliniewicz – muzycy zespołu Acoustic Acrobats. Podczas wydarzenia zostanie nagrana płyta audio.

Po zakończeniu wernisażu zostanie przeprowadzona aukcja dzieł artystów zaprzyjaźnionych z Międzynarodowym Domem Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu: Agaty Agatowskiej, Kaliny Dulko, Remigiusza Dulko, Janusza Karbowniczka, Elżbiety Kuraj, Elżbiety Pietruczuk, Jerzego Pietruczuka, Waldemara Rudyka i Pawła Warchoła.

-Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na wsparcie zmagającej się z poważną chorobą Haliny Kozioł, Przyjaciółki Domu, wieloletniej właścicielki galerii „Pro Arte” w Oświęcimiu – mówi Joanna Klęczar z MDSM. -Ze względu na charakter aukcji, organizatorzy zdecydowali o ustaleniu ceny minimalnej każdego z dzieł w wys. 300 zł – dodaje Joanna Klęczar.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy