OŚWIĘCIM. Wypadek kursanta podczas egzaminu

07 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na placu manewrowym przy ulicy Leszczyńskiej doszło do wypadku podczas egzaminu na prawo jazdy.

Incydent mial miejsce wczoraj, po godz. 10.

- 16-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego podczas zdawania egzaminu na prawo jazdy kategorii A1, w trakcie nagłego hamowania wywrócił się na motocyklu. W wyniku wypadku nastolatek doznał urazu ręki - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci ustalają dotkładne okoliczności tego zdarzenia.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy