OŚWIĘCIM. Wyścig Tour de Pologne przejechał przez stolicę powiatu

07 sierpnia 2018 Autor: sz
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

Kolarze z całego świata przejechali dziś ulicami powiatu oświęcimskiego w ramach IV etapu Tour de Pologne, który rozpoczął się w Jaworznie, a zakończył w Szczyrku zwycięstwem Michała Kwiatkowskiego z grupy SKY.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Joanny Sadulskiej-Puch.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jak wyssać co polskie dajcie mu na ten wyscig aby obrastał w pi, 09.08.2018 16:23
jak oszukał lang Ta
owskie Góry,... on jest odrażający jego pasożytowanie Miastach Polskich..