OŚWIĘCIM. Wystawcy mogą się już zgłaszać na Jarmark Świąteczny

24 października 2017 Autor: sz
Rzeźba w lodzie. Jarmark Świąteczny 2016. Fot. archiwum

Rzeźba w lodzie. Jarmark Świąteczny 2016. Fot. archiwum

W dniach 16-17 grudnia br. na rynku w Oświęcimiu odbędzie się Jarmark Świąteczny organizowany przez Urząd Miasta Oświęcim.

Zainteresowani wystawcy mogą przesyłać swoje oferty do 15 listopada br. na adres monika.swietek-smrek@um.oswiecim.pl.

Urząd Miasta zadba o promocję wydarzenia oraz atrakcyjny program artystyczny na scenie, koncerty oraz animacje.

Ilość domków handlowych jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do doboru wystawców pod względem oferowanego asortymentu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
xyz, 26.10.2017 03:52
BHP powala!!! Szlifierka bez osłony! i praca w rękawiczkach!!!