OŚWIĘCIM. Wyważył drzwi do mieszkania. Był pijany i miał przy sobie narkotyki

28 listopada 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony poniedziałek w godzinach wieczornych funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednym z mieszkań na osiedlu Stare Stawy wyważył drzwi i zaczął wynosić z mieszkania sprzęt domowy. Na miejsce ruszył jeden z patroli, który szybko zlokalizował mężczyznę.

-Mężczyzna był nietrzeźwy i chcąc dostać się do mieszkania pod nieobecność byłej konkubiny, postanowił wyważyć drzwi – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie przeszukania zatrzymanego policjanci ujawnili przy nim woreczek z białą substancją oraz lufkę do palenia marihuany. 34- miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. A biały proszek okazał się amfetaminą.

-Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy