OŚWIĘCIM. Z iveca odpadło koło. Kierowcy stali w ogromnym korku

07 sierpnia 2017 Autor: sz
fot.sz

fot.sz

W poniedziałek około godziny 9.40 na rondzie, na oświęcimskiej obwodnicy utknął samochód dostawczy. Z iveca urwało się tylne koło. Pojazd stanął tak, iż uniemożliwił prawidłowy przejazd samochodom ciężarowym. Na miejscu interweniowała policja.


Początkowo kierowcy dużych samochodów ciężarowych porozumiewali się za pomocą radia CB. Samochody jadące w kierunku firmy Synthos zatrzymywali się przed rondem umożliwiając przejazd pojazdom ciężarowym, jadącym w kierunku mostu Jagiellońskiego. „Tiry” musiały przejechać rondo pod prąd. Po kilkunastu minutach na miejscu pojawili się policjanci, którzy do przyjazdu pomocy drogowej kierowali ruchem.


Przez kilkadziesiąt minut ruch na obwodnicy został sparaliżowany. Samochodu stały praktycznie od ronda przy moście Jagiellońskim do ronda przy Orlenie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy