OŚWIĘCIM. Z podporządkowanej w busa

10 września 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na skrzyżowaniu ul. Śniadeckiego z Tysiąclecia 30-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując oplem vectra, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z busem, którym kierował 62-letni mieszkaniec, także powiatu wadowickiego.

Do zdarzenia doszło w sobotę, kwadrans przed 21.

- W wyniku zderzenia obrażeń ciała w postaci urazu barku doznał kierowca busa. W busie podróżowało 5 pasażerów, żaden z nich nie doznał obrażeń ciała - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że w trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
., 11.09.2018 14:44
"W busie podróżowało 5 pasażerów, żaden z nich nie doznał obrażeń ciała"
A o 2 potłuczonych pasażerach to nie łaska napisać?
Rzetelna strona nie ma co
Lukas, 10.09.2018 20:45
Po pierwsze doszlo po 21, po drugie to ze pasazerowie znajdujacy sie w busie doznali potluczen to juz tam nie wazne tak?
znamienne - Oswiecim przeszkadza na trasie szybkiego ruchu kierowcy spieszacemu sie, znaczy SUV-owi, 10.09.2018 19:01
przestali sie zatrzymywac kierowcy z poza powiatu
inż.mamoń, 10.09.2018 17:59
KWA i wszystko jasne...