OŚWIĘCIM. Zabójstwo na Budowlanych. Podejrzany 33-latek już w areszcie

06 lutego 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Zabójstwo na Budowlanych. Podejrzany 33-latek już w areszcie

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną niedzielę w jednym z mieszkań przy ulicy Budowlanych w Oświęcimiu. W godzinach wieczornych służby ratunkowe zostały poinformowane o nieprzytomnym mężczyźnie z obrażeniami głowy, którego życia pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się przywrócić. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon 51-letniego mieszkańca Oświęcimia.

-Na podstawie przeprowadzonego pod nadzorem prokuratora śledztwa policjanci ustalili, że w mieszkaniu w którym doszło do zabójstwa odbywało się spotkanie alkoholowe podczas którego pomiędzy 51-latkiem, a 33-latkiem doszło do kłótni podczas której młodszy z mężczyzn kilkakrotnie uderzył starszego tępym przedmiotem w głowę oraz inne części ciała – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Wczoraj w godzinach popołudniowych 33-letni mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, gdzie usłyszał od prokuratora zarzut zabójstwa. Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt tymczasowy. Oświęcimianin jeszcze tego samego dnia został przewieziony do jednego z aresztów śledczych. Podejrzanemu grozi dożywocie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy