OŚWIĘCIM. Zabytkowe „perełki” stanęły w centrum Starego Miasta

15 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

W sobotę w ramach XVII Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych „Jak za dawnych lat” na oświęcimskim Rynku odbyła się wystawa pojazdów zabytkowych. Do Oświęcimia przyjechało ponad 80 ekip. Gościem specjalnym była aktorka, Barbara Bursztynowicz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Joanny Sadulskiej-Puch.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy