OŚWIĘCIM. Zaginą Mikołaj Michałowski. Policja rozpoczęła poszukiwania

20 lutego 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. Zaginą Mikołaj Michałowski. Policja rozpoczęła poszukiwania

42-letni mieszkaniec Oświęcimia był widziany przez rodzinę ostatni raz w miniony poniedziałek (17.02) około godziny 11.20 na Placu Kościuszki w Oświęcimiu. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mikołaj Michałowski ma 176 cm wzrostu, włosy zgolone na łyso, oczy piwne oraz brodę. Mężczyzna miał na sobie kurtkę koloru zielono-brunatnego, spodnie jeansy koloru niebiesko oraz granatowe sportowe obuwie. Mężczyzna może utykać ze względu na opuchniętą nogę.

-Policjanci poszukują zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Mikołaja Michałowskiego o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 280 lub też pod numer alarmowy 112 – mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Paweł, 20.02.2020 07:49
Tak to ten sprzedawca
Student, 19.02.2020 23:58
Inz.mamoń: tak.
inz.mamoń, 19.02.2020 19:42
to jest gośc który kiedys sprzedawał w księga
i naprzeciwko OCK?