OŚWIĘCIM. Zaginął Marcin Baranowski

06 maja 2018 Autor: sz
Zdjęcie z 2007roku obecnie zaginiony jest szczuplejszy o kilkanaście kilogramów i posiada dłuższe włosy. Fot. KPP Oświęcim

Zdjęcie z 2007roku obecnie zaginiony jest szczuplejszy o kilkanaście kilogramów i posiada dłuższe włosy. Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu od kilku dni poszukują Marcina Baranowskiego. 40-letni oświęcimianin wyszedł z mieszkania na osiedlu Błonie w Oświęcimiu w środę 2 maja 2018 roku około godziny 8.00-10.00 i do dnia dzisiejszego nie nawiązał z rodziną kontaktu. Jego bliscy nie znają także jego miejsce pobytu.

Marcin Baranowski ma około 180cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ma ciemne włosy do ramion, pociągłą twarz i oczy koloru piwnego.

W momencie kiedy oświęcimianin widziany był po raz ostatni, miał na sobie spodnie koloru beżowego spięte paskiem w kolorze brązowym, długą letnią kurtkę koloru beżowego, jasny podkoszulek oraz jasne sportowe buty.

Elementem rozpoznawalnym mężczyznę, może być reklamówka z napisem „Społem”, którą mężczyzna miał ze sobą wychodząc z mieszkania. Poszukiwany może potrzebować kontaktu z lekarzem.


-Policjanci i strażacy poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Marcina Baranowskiego lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 00, 33 847 52 80 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ctsd, 08.05.2018 08:17
Oby Marcin się odnalazł cały i zdrowy.
Wiktor i Celina _ rodzice, 07.05.2018 20:46
Dziękujemy jako rodzice portalowi oświęcimskie24, za publikowanie tego ogłoszenia.
Oby jak najdłużej zdjęcie Marcina się utrzymało na portalu.