OŚWIĘCIM. Zaginęła 17-letnia Karina Staroń

12 października 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Zaginęła 17-letnia Karina Staroń
Karina Staroń od lipca 2016 roku przebywała pod opieką swojej babci w Oświęcimiu. 21 sierpnia br. nieletnia wyszła z domu swojej babci i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Karina Staroń ma włosy koloru ciemny blond, proste do ramion. Oczy zielone.

Służby poszukują nieletniej na terenie Polski oraz Europy. Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które posiadają informację na temat miejsca pobytu Kariny Staroń. Kontaktować się można osobiście lub telefonicznie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 80 lub 997.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy