OŚWIĘCIM. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Sowa

10 marca 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą czynności związane z poszukiwaniem 17-letniej oświęcimianki. Wiktoria Sowa uciekła z domu w niedzielę 8 marca około godziny 21.00. Do dnia dzisiejszego młoda kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie znane jest miejsce jej pobytu.

Wiktoria Sowa ma około 165 cm wzrostu. Nastolatka ma długie czarne włosy do pasa i oczy koloru ciemnego. W momencie ucieczki z domu miała na sobie czarną kurtkę z kapturem, granatowe spodnie oraz czarne skórzane buty.

-Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Wiktorii Sowa o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub też na numer alarmowy 112 – mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Oświęcimianin, 10.03.2020 14:32
To zaginęła czy uciekła bo to jest różnica? Jeżeli uciekła to po co szukać? Taka jej wola.