OŚWIĘCIM. Zajęcia edukacyjne bez wychodzenia z domu dla całej rodziny

19 marca 2020 Autor: red
OŚWIĘCIM. Zajęcia edukacyjne bez wychodzenia z domu dla całej rodziny

Koranowirus robi swoje. Większość nas przebywa w domu. Jak spędzić wolny czas? Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu zachęca do skorzystania z zasobów, z których można korzystać bez wychodzenia z domu.

- Są tam propozycje o charakterze edukacyjnym, twórczym, ale również trochę rozrywki dla całej rodziny, czy oferta zabaw w wolnym czasie z najmłodszymi – informują pracownicy MBP Oświęcim.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://mbp-oswiecim.pl/zabawownik-cz-1/

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy