OŚWIĘCIM. Zamkną parking na oświęcimskich bulwarach

31 marca 2017 Autor: sz

To ważna informacja dla kierowców. Od poniedziałku przez 12 dni zamknięty będzie parking na bulwarach. Utrudnienia związane są z rozbudową sieci ciepłowniczej w tym rejonie.

fot. sz

fot. sz

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. W Oświęcimiu informuje, iż 3 kwietnia przystępuje do rozbudowy sieci ciepłowniczej w rejonie bulwarów.

Pierwszy etap prac wiąże się z całkowitym zamknięciem parkingu przy ul. Bulwary w dniach od 3 do 14 kwietnia. Podczas kolejnych pracy inwestor przewiduje jedynie utrudnienia w poruszaniu się w tym rejonie.

Całość robót ma zakończyć się pod koniec kwietnia.

 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 31.03.2017 08:05
A co w zamian? Gdzie oświęcimianie teraz będą mogli parkować za free?Czyżby magistrat miał spadek dochodów z parkowań?