OŚWIĘCIM. Zamknięte place zabaw i obiekty sportowe

23 marca 2020 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

-Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut podjął dzisiaj decyzję o zakazie korzystania z placów zabaw, boisk, skateparku oraz zewnętrznych urządzeń siłowych, administrowanych przez Zarząd Budynków Mieszkalnych i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – informuje Katarzyna Kwiecień, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Oświęcim.

Taką samą decyzję podjęła również spółdzielnia mieszkaniowa MSM „Budowlanka”. Tablice z informacją o zakazie przebywaniu na terenie obiektów staną przed wejściem. Obiekty będzie kontrolować straż miejska.

-Duże skupiska ludzi sprzyjają rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Place zabaw i boiska zachęcają do aktywności, jednak w obliczu epidemii stają się one zagrożeniem dla osób z nich korzystających. Bądźmy więc odpowiedzialni i pozostańmy w domach – mówi prezydent Janusz Chwierut.

Władze miasta apelują by mieszkańcy pozostali w domach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy