OŚWIĘCIM. Zapisy na kurs nauki jazdy na nartach

08 stycznia 2019 Autor: red
Fot. UMWM

Fot. UMWM

Od 15 stycznia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie prowadził zapisy na kurs jazdy na nartach, realizowany w ramach projektu Województwa Małopolskiego „Jeżdżę z głową”. Na organizację projektu oświęcimski MOSiR pozyskał 3,6 tys. zł.

Mogą z niego skorzystać dzieci klas III- IV miejskich szkół podstawowych. Zajęcia planowane są w drugim tygodniu ferii od 21 do 25 stycznia 2019 r.


Opłata za kurs wynosi 100 zł i obejmuje: karnety, sprzęt narciarski, koszt instruktora, transport wraz z opiekunem, ubezpieczenie. Projekt kierowany jest do dzieci nie umiejących jeździć na nartach. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

- Dzieci zapisują osobiście rodzice lub opiekunowie prawni w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu ul. Legionów 15, pokój nr 26, w terminie od 15 do 18 stycznia 2019 r. w godzinach od 8.00 do 14.00 - przybliża magistrat.

Aby zapisać dziecko na listę rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie podpisane przez oboje rodziców/opiekunów oraz ksero ważnej legitymacji szkolnej.

Oświadczenie i regulamin https://www.mosir.oswiecim.pl/-889.html

(Źródło: UM Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy