OŚWIĘCIM. Zaproponował zniżkę menadżerską. Zniknął z kilkoma tysiącami złotych

25 października 2017 Autor: sz
fot. monitoring sklepu

fot. monitoring sklepu

Oświęcimscy policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, podejrzanego o oszustwo na szkodę jednego z chrzanowskich serwisów komputerowych.


Funkcjonariusze ustalili, iż poszukiwany mężczyzna, w rozmowie z przedstawicielem chrzanowskiego serwisu, zaoferował zniżkę menadżerską podczas zakupu sprzętu elektronicznego w jednym z marketów w Oświęcimiu.


-Pokrzywdzony zainteresował się ofertą. Aby odebrać sprzęt umówił się z mężczyzną na parkingu przed wybranym sklepem. Wręczył mu kilka tysięcy złotych przeznaczonych na zakup dysków komputerowych, telefonów oraz pendriv’ów, a następnie czekał, aż ten wróci ze sprzętem – relacjonuje przebieg wydarzeń Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Oszust wszedł do sklepu, ale po chwili wyszedł niezauważony i zniknął z gotówką – dodaje Jurecka.


Wizerunek poszukiwanego podejrzanego został utrwalony na monitoringu. Poszukiwany oszust ma około 180 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała i ma krótkie włosy. Mężczyzna ubrany był elegancko. Miał na sobie koszule koloru jasnego oraz jeansy.


Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia. Osoby te proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer tel 33 847 52 80 lub pod numer alarmowy 997. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
QQ, 06.11.2017 13:09
chytry caban dwa razy traci
KG, 26.10.2017 10:21
Jak mało inteligentnym trzeba być, żeby dać komuś pieniądze na parkingu i czekać na sprzęt....
kg, 25.10.2017 19:27
Kto byl na tyle glupi zeby nie wejsc z facetem do sklepu tylko czekac na parkingu?