OŚWIĘCIM. Zbigniew Starzec: Jeśli zostanę Prezydentem, Albert Bartosz nie będzie moim zastępcą

18 września 2018 Autor: sz
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

Wczoraj jako pierwsi poinformowaliśmy o tym na naszym profilu na facebooku. Dzisiaj w portalu zamieszamy film z wczorajszej konferencji Zbigniewa Starca, kandydata na fotel prezydenta Oświęcimia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 29.09.2018 08:30
AB będzie barmanem w Paco … obiecaj to a zaglosuje
......, 23.09.2018 16:15
Następny wredny chciwy i zawzięty Pisior który nie może godzić się z porażką
Russ67, 19.09.2018 23:11
@Zbyszek a ja stawialbym właśnie na tą drugą. Bo na takich posadach jak jej często są zmiany.
ZIBI, 19.09.2018 20:19
Pan Zbyszek zapomniał chyba o swiatłach na skrzyżowaniu ul. Porębskiej które obiecywał od kilku lat.Przeszkadza mu że miasto daje kase na Oświęcimski sport [na hokej] , ile dał pan starosta i pan
klisiak ?
Zbyszek, 19.09.2018 15:08
Najprawdopodobniej zastępcą Starca byłaby pani Aneta Staroń - obecna naczelnik wydziału architektury i budownictwa starostwa powiatowego. Gdyby nie odejście pani Małgorzaty Sikory stawiałbym na nią, ale wątpię żeby zrezygnowała z ciepłej posadki dyrektora RZGW Kraków.
Krycha, 19.09.2018 12:28
no i ta ściągawka na tablicach, żeby nie zapomniał co ma mówić. Żenujące...
Baśka, 19.09.2018 12:06
rondo Dąbrowskiego, Gó
ickiego i Prusa?????? Śmiech na sali. No cóż czy Sienkiewicz czy Prus to pisarze a Panu Staroście wszystko jedno gdzie ulice leżą. Pomysł ze światłami regulującymi jest do kitu, bo ustawiając je w godzinach szczytu, przejazd od Sienkiewicza i Gó
ickiego będzie niemożliwy. A gdzie byli specjaliści z Policji jak była uzgadniana organizacja ruchu? Bali się odezwać? Starostwo Powiatowe też chyba w tym maczało palce. A teraz Pan Starzec wypomina, że coś jest nie tak? Mojego głosu też nie ma
ja, 19.09.2018 11:46
nie wiem, czy ktoś widzial w całości konferencję p. Starca. Nie dość, że kiepsko zrobiona, niesłyszalna (w tle cały czas szum fontanny, a kandydat bełkocze pod nosem) to jeszcze bzdury, które mowi wołają o pomstę do nieba. Nie jest pierwszym kandydatem na fotel Prezydenta Miasta, bo z danych PKW wynika, że na chwilę obecną zostało ich zgłoszonych dwóch i żaden z nich nie jest p. Starcem. Dość wygodnie jest powiedzieć, że się nie ma programu wyborczego - bo potem wyborcy nie będą mieli z czego kandydata rozliczyć. I szanowny Panie kandydacie - w Oświęcimiu nie ma ulicy Orlickiego - wypadałoby wiedzieć, kandydując na takie miejsce. Strach się bać co by było, gdyby Pan wygrał. Mojego głosu Pan nie ma
@tubylec, 19.09.2018 07:15
Po co w bibliotece stróż?
pimpek, 19.09.2018 05:44
A co to Panie ZBYSZKU za cyrk objazdowy? Przewiduję że będzie zero głosów.....
Nieoswiecimianin, 18.09.2018 22:10
Niestety pan Starzec nie odrobił lekcji. 54-55 sekunda filmiku, gdzie pan Starzec łapie się w czasie wypowiedzi za nos, zdradza nieprawdę. Syndrom Pinokia.
, 18.09.2018 20:23
Jeżeli Starzec jako Starosta i zarządca ulicy Dąbrowskiego nie może wprowadzić tam porządnej sygnalizacji to jak to uczyni jako niezarządca Prezydent? Przecież ten człowiek nawet nie wie czym zarządza a czym nie. I taki ktoś na Prezydenta?
@ckm,, 18.09.2018 20:21
Dobra ta piosenka o Zbyszku. Dużo prawdy o Nim. Ja też Go mimo wszystko lubię
Russ67, 18.09.2018 20:01
Mam nadzieję, że ta tajemnicza kobieta jest chociaz ładna.
ckm, 18.09.2018 15:48
dedykacja: "Zbyszek" zespolu "Domowe melodie" https://www.youtube.com/watch?v=t1lxeJQpOwE
@tubylec, 18.09.2018 15:43
Po co w bibliotece stróż?
dosia, 18.09.2018 15:03
A mnie P. Bartosz nie przeszkadza
, 18.09.2018 14:09
kłamie i kłamie
a tak z boku pytanie, gdzie pan był przez ostanie 4 lata?
- sygnalizacja świetlna w mieście to chyba na drodze powiatowej
- ronda to chyba droga krajowa i wojewódzka
- a z tym powietrzem? przecież już raz był głoszony sukces przez starostwo...
?????, 18.09.2018 12:51
Stołek w OCK czy bibliotece?
tubylec, 18.09.2018 10:26
Nie jest tajemnicą, że obaj panowie są jeszcze kolegami "z podwórka" i mają wiele cech wspólnych.
Uważam, że Pan Starzec świetnie pasowałby jako polityk PO na szczeblu centralnym, a z kolei Pan Bartosz jak ulał w sam raz do terenowych struktur PiS. W każdym bądź razie ja widzę wiele podobieństw. Oświadczenie Pana Starosty nie wyklucza innego stołka dla Pana Bartosza.