OŚWIĘCIM. Zdarzenie dwóch samochodów. Volkswagen dachował

16 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Dzisiaj około godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z al. Tysiąclecia w Oświęcimiu doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 46-letni mieszkaniec Nowego Targu , wjechał oplem na skrzyżowanie od strony lodowiska nie ustępując przejazdu volkswagenowi, który nadjeżdżał z jego lewej strony.

-W wyniku zderzenia volkswagen, którym kierowała 70-letnia mieszkanka Oświęcimia, dachował, a następnie uderzył w zaparkowanego wzdłuż ul. Słowackiego merscedesa – poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala została przewieziona 70-letnia kobieta. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kobietę z volkswagena wyciągnął policjant po godzinach pracy, pełniący na co dzień służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Ulica Słowackiego na odcinku od skrzyżowania z al. Tysiąclecia do skrzyżowania z ulicą Staffa, nieprzejezdna była przez kilka godzin.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Bioły, 17.08.2017 18:02
Władze miasta wiedziały o tym skrzyzowaniu że tam często są wypadki ale zamiast ronda zrobili drugie dziadostwo jakie było wcześniej gratulacje
.., 17.08.2017 12:27
Jakby kobieta jechała przepisowo to na pewno by nie dachowała. A to skrzyżowanie to porażka
Piotr, 17.08.2017 06:53
Do Alex: oczywiście że jest skrzyżowanie ul. Słowackiego i Staffa - vis a vis dużego Berlina - ba nawet są dwa :) a gdzie jest napisane że Słowackiego jest aleją ? bo ja jak czytam to widzę tylko że jest napisane aleja Tysiąclecia...
Alex, 16.08.2017 21:40
Nie ma w Oświęcimiu skrzyżowania ulic Słowackiego i Staffa... I tak w ogóle Słowackiego jest Aleją a nie ulicą.
, 16.08.2017 21:39
Nie ma w Oświęcimiu skrzyżowania ulic Słowackiego ze Staffa...
, 16.08.2017 20:16
Kobietę z [ciach!] samochodu wyciągną kierowca
mieszkaniec, 16.08.2017 19:19
Ktoś powinien odpowiedzieć za remont tego skrzyżowania. Jak nic nie było widać od strony tysiąclecia tak dalej nic nie widać. Zamiast zrobić małe rondo albo chociaż przebudować tam parkingi tak, żeby nie zasłaniały widoczności właściwie sytuacja pozostała bez zmian. Mieszkańcy Oświęcimia znają to miejsce i wiedzą, że zawsze trzeba szczególnie uważać, Pan był z Nowego Targu i być może to wystarczyło, żeby doszło do wypadku.
Milford, 16.08.2017 17:19
Kiedyś wreszcie musiało do tego dojść, wyjazd z podporządkowanej ul Tysiąclecia a zwłaszcza od lodowiska to mimo zachowania >>szczególnej uwagi