OŚWIĘCIM. Zderzenie motocykla z samochodem. Kierujący jednośladem trafił do szpitala

09 października 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W czwartek w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulicy Fabrycznej z ulicą Unii Europejskiej w Oświęcimiu doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z oświęcimskiej drogówki wynika, iż 24-letni mieszkaniec gminy Zator, jadąc motocyklem marki honda uderzył w bok nissana, którym kierował 54-letni mieszkaniec. Kierujący samochodem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę główną, wymusił pierwszeństwo przed nadjeżdżającym jednośladem.

-W wyniku wypadku motocyklista doznał licznych złamań i został przewieziony do szpitala na leczenie – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej policji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy