OŚWIĘCIM. Zerwane tablice. Apel o sąsiedzką czujność

25 marca 2014 Autor: plin

W nocy z 23 na 24 marca na osiedlu Stare Stawy ktoś w kilku samochodach powyrywał tablice rejestracyjne. - W jednym z naszych samochodów ukradli przednią tablicę, w drugim wyrwali, ale znaleźliśmy ją przy samochodzie. Może ktoś ich wystraszył - opowiada kobieta.

Podobna sytuacja miała miejsce na ul. Tysiąclecia

Podobna sytuacja miała miejsce na ul. Tysiąclecia

Działo się to na parkingu przy ul. Zagrodowej. - W jednym z naszych samochodów ukradli przednią tablicę, w drugim wyrwali, ale znaleźliśmy ją przy samochodzie. Może ktoś ich wystraszył - opowiada kobieta. - Chciałam zaapelować o sąsiedzką czujność. Może ktoś coś zauważył. Warto zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły, bo nigdy nie wiadomo, co będzie miało znaczenie - dodaje.

Poszkodowani zgłosili sprawę na policję. Również zwróciliśmy do KPP Oświęcim z prośbą o informacje na temat tego zdarzenia. Natomiast apel o sąsiedzką czujność pozostaje aktualny nie tylko w tym przypadku.

Przypomnijmy, podobna sytuacja miała miejsce na początku lutego na ul. Tysiąclecia w Oświęcimiu. Nocą zerwano tablice rejestracyjne z kilkunastu samochodów, w paru pojazdach uszkodzono lusterka. Wtedy jednak policjantom udało się błyskawicznie zatrzymać sprawcę (31-latek miał blisko dwa promile alkoholu), odzyskano też tablice.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@ Nestor;, 27.03.2014 19:14
Nestor (geriatryków) głupi jesteś do potęgi entej :) Jeden patrol straży w nocy nie oga
ie całego Oświęcimia! Już widzę jak Ci Policja zwiększy bezpieczeństwo:) Jako były ORMOwiec weź na klatę powagę problemu i pilnuj z za firanki swój parking.W Twoim wieku cierpi się na bezsenność, a i na figle pewnie brak już sił, tak więc zostań naszym strażnikiem :)
Nestor, 25.03.2014 17:47
Zlikwidować nieudolna Straż Miejska a dać więcej pieniedzy Policji. Albo na swoich osiedlach zatrudnić własnych strazników.
bobik, 25.03.2014 15:26
<p>Ale takim (...) to bym nogi z [ciach!] powyrywał!</p>
slay, 25.03.2014 15:25
Foto z tysiąclecia!haha
gosc, 25.03.2014 13:15
na ul Tysiaclecia tez kradli tablice do tego rysuja samochody i rozbijaja szyby a policja nic z tym nie robi...
stare stawy, 25.03.2014 12:49
ale akurat tu trzeba sie z sokołem zgodzić. wcześniej stare stawy były o wiele spokojniejszym osiedlem. a teraz wiecznie coś się negatywnego dzieje.
mieszkaniec, 25.03.2014 10:51
Sokół ale ty głupi jesteś !!!!
sokół z wieżowców, 25.03.2014 09:20
wprowadzili na to osiedle najgorszą patologie z całego oświęcimia , to co się dziwić