OŚWIĘCIM. Zgłosił się na komendę w... kajdankach

23 maja 2018 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

To miał być żart, ale 19-latkowi raczej nie było do śmiechu. Oświęcimscy policjanci wybawili z kłopotu młodego mieszkańca Oświęcimia, któremu znajomy podczas imprezy alkoholowej założył kajdanki.

Tuż po godz. 6, do Komendy Powiatowej Policji zgłosił się 19-letni mieszkaniec Oświęcimia z nietypowym problemem. Mężczyzna miał na rękach założone kajdanki i poprosił o pomoc w ich zdjęciu.

- Z relacji mężczyzny wynikało, że wczoraj brał udział w imprezie alkoholowej, podczas której dla żartu dał sobie założyć kajdanki. Nad ranem, kiedy mężczyzna się obudził nadal miał na rękach kajdanki, lecz znajomy zniknął wraz z kluczykami. Policjanci w kilka chwil wybawili 19-latka z kłopotu - opisuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy