OŚWIĘCIM. Złożyli kwiaty i znicze w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 marca 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

O godzinie 12.00 na placu Tadeusza Kościuszki w Oświęcimiu odbyła się uroczystość związana z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Kwiaty oraz znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza złożyli m.in. przedstawiciele miasta Oświęcim oraz Powiatu Oświęcimskiego.

Kolejnym punktem uroczystości było złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą Rotmistrza Witolda Pileckiego na osiedlu Zasole.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
LICZYRZEPA, 02.03.2018 09:28
Wspaniała uroczystość "WYKLĘTYCH".....Frekwencja dopisała ....!