OŚWIĘCIM. Zmarła Grażyna Korczyk, była dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 2

26 sierpnia 2020 Autor: sz
Grażyna Korczyk. Fot. zasoby internetu

Grażyna Korczyk. Fot. zasoby internetu

We wtorek 25 sierpnia zmarła Grażyna Korczyk, wieloletnia dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu. Miała 60 lat. Pokonała ją choroba.

Ostatnie pożegnanie dyrektor Grażyny Korczyk odbędzie się w najbliższy piątek 28 sierpnia o godzinie 12.30 na Cmentarzu Komunalnym w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jerzy, 26.08.2020 20:53
Nie odpoczywa w pokoju wiecznym amen