OŚWIĘCIM. Znęcała się nad zwierzętami. Chciała uniknąć „odsiadki”, ale po czterech latach trafiła za kratki

09 października 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W styczniu 2016 roku 44-letnia oświęcimianka usłyszała wyrok skazujący do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami. Kobieta zostawiła w jednym z oświęcimskich mieszkań dwa psy i koty bez jedzenia i picia. Interweniowali inspektorzy oświęcimskiego Towarzystwa Ochrony nad Zwierzętami wraz z policjantami.

Mieszkanka Oświęcimia ukrywała się przed organami ścigania, by nie trafić do więzienia. Dlatego też policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem ukrywających się osób prowadzili czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 44-letniej kobiety.

-W czwartek, w efekcie podjętych działań, policjanci ustalili, że poszukiwana ukrywa się w jednym z mieszkań na osiedlu Zasole w Oświęcimiu, w związku z tym dokonali jej zatrzymania – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

44-letnia mieszkanka Oświęcimia została przewieziona do oświęcimskiej komendy, a następnie została przetransportowana do jednego z zakładów karnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy