OŚWIĘCIM. Żołnierz podczas robienia zakupów złapał złodzieja

31 stycznia 2021 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony wtorek w godzinach wieczornych Szeregowy Wojciech Kaźnica z 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej w czasie wolnym od służby dokonywał zakupów w jednym ze sklepów na Osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Mężczyzna słysząc krzyk ekspedientek za uciekającym mężczyzną, który nie zapłacił za towar natychmiast odłożył swoje zakupy i pobiegł za sprawcą. Żołnierz złapał złodzieja w rejonie jednej z okolicznych szkół ponadpodstawowych.

-Sprawca kradzieży trafił w ręce policjantów, którzy ustalili, że jest to 31-letni mieszkaniec gminy Oświęcim – informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka. -Okazało się, że sprawca ze sklepu skradł butelkę wódki – dodaje rzeczniczka.

Szeregowy Wojciech Woźnica jest oświęcimianinem. W 11. Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej pełni służbę od 2 lat. W 2020 roku żołnierz pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu wspomagając policjantów w działaniach mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy