OŚWIĘCIM. Żółto-czerwone autobusy wyjadą na ulice

04 grudnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Żółto-czerwone autobusy wyjadą na ulice
Do 30 listopada trwał internetowy plebiscyt na wybór kolorystyki nowych autobusów, które już wiosną wyjadą na oświęcimskie ulice.

Internauci mogli głosować na jedną z czterech propozycji przygotowanych przez Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu. Na autobus żółto-czerwony z przenikaniem koloru żółtego na szybie zagłosowało 689 osób. Łącznie oddano 1795 głosów.

-Tak więc od przyszłego roku na ulicach Oświęcimia i okolic pojawią się autobusy marki solaris w kolorach żółto-czerwonych. Dla przypomnienia, czerwone autobusy jeździły po oświęcimskich drogach 33 lata, natomiast żółte 26 lat. Od przyszłego roku kolorystyka będzie łączyła tradycję sprzed 1991 r. z obecną - wyjaśnia Bożena Fraś, prezes MZK sp. z o. o. w Oświęcimiu.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Dariusz K., 07.12.2017 12:04
Z takimi kolorami to po Niemczech mogą jeżdzić
mm, 05.12.2017 18:02
Ciekawe, jak te autobusy będą wyglądały, jak je poobklejają reklamami.
lolo, 04.12.2017 17:12
A kto będzie tymi autobusami jeździł jak w tej firmie brakuje kierowców.Chyba tylko emeryci?