OŚWIĘCIM. Zrobił awanturę na stacji paliw. Przed sądem odpowie za wiele więcej

28 grudnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o awanturującym się, pijanym mężczyźnie na jednej ze stacji paliw w Oświęcimiu. Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli.

20-letni bielszczanin wulgarnymi słowami zwyzywał pracowników stacji. Był bardzo agresywny. Pijany mężczyzna nie reagował na polecania podejmujących interwencję policjantów, których też znieważył.

-W trakcie jego przeszukania policjanci ujawnili u niego dwa woreczki z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. Na podstawie zebranych dowodów policjanci postawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków oraz znieważenia funkcjonariusza – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

20-letni agresor nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Uznał, iż jednym czynnikiem jego wybryku mógł być alkohol. Teraz mężczyźnie grozi rok pozbawienia wolności za znieważenie policjantów oraz trzy lata za posiadanie narkotyków.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy