PIŁKA NOŻNA. 16:0, czyli kęczanie postrzelali w Porębie Wielkiej

07 sierpnia 2017 Autor: png
Soła Oświęcim dołączy do pucharowych rozgrywek dopiero w trzeciej rundzie. Fot. (png)

Soła Oświęcim dołączy do pucharowych rozgrywek dopiero w trzeciej rundzie. Fot. (png)

Mnóstwo goli padło w meczach pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Swoisty rekord ustanowili kęczanie. Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z Porębą Wielką aż 16:0. W dwucyfrowych rozmiarach zwyciężyli także jawiszowianie i nowowsianie.

Pora jeszcze wakacyjna zatem nic dziwnego, że poszczególne ekipy miały olbrzymi problem ze skompletowaniem kadr, a nawet wyjściowych "jedenastek". Można się było zatem spodziewać tzw. "radosnego futbolu". Tak też było na kilku obiektach.

Strzelecki trening urządzili sobie piłkarze kęckiego Hejnału, którzy na wyjeździe pokonali Porębę Wielką 16:0. Łupem bramkowym podzielili się: Seweryn Jaromin (pięć goli), Łukasz Ryłko (cztery), Arkadiusz Grzybek (dwa), Mateusz Kowalski (jeden), Artur Kowala (jeden), Przemysław Oczkowski (jeden), Szymon Karpiński (jeden) i Mateusz Pietraszewski (jeden).

Druga runda rozegrana zostanie już w najbliższą środę. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się pojedynek w Rajsku w którym gospodarze będą podejmowali klasę wyżej notowaną Niwę Nowa Wieś. Miejsce w trzeciej rundzie ma już zagwarantowany KS Chełmek. Biało-zieloni mieli najwięcej szczęścia w losowaniu (wolny los).

Pucharu na szczeblu PPN Oświęcim broni Unia. Biało-niebiescy, podobnie zresztą jak solarze będą losowani w Pucharze Polski dopiero od trzeciej rundy.

Wyniki pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski:
LKS Rajsko - K3 (zespół niezrzeszony) 4:1
Sygnał Włosienica - LKS Bobrek 2:1
Korona Harmęże - Górnik Brzeszcze 1:6
LKS Gorzów - Brzezina Osiek 1:5
LKS Bulowice - LKS Jawiszowice 4:14
Zgoda Malec - Niwa Nowa Wieś 1:10
LKS Poręba Wielka - Team Sport Hejnał Kęty 0:16
Iskra Brzezinka - LKS Głębowice 4:2
LKS Piotrowice - Soła Łęki 3:3, 3:2 w karnych
LKS Palczowice - KS Chełmek 0:3 (walkower)
LKS Przeciszovia Przeciszów - Zatorzanka Zator 0:3 (walkower)

Pary drugiej rundy Pucharu Polski (środa, godz. 18):
LKS Piotrowice - Iskra Brzezinka
Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek
LKS Rajsko - Niwa Nowa Wieś
Zatorzanka Zator - Sygnał Włosienica
Team Sport Hejnał Kęty - LKS Jawiszowice
KS Chełmek - wolny los

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy