PIŁKA NOŻNA. A w Rajsku coś się mrozi....

12 czerwca 2018 Autor: png
W Rajsku szykują się do świętowania. Zespół Grzegorza Bąka ma tylko "postawić kropkę nad i". Fot. Szymon Chabior

W Rajsku szykują się do świętowania. Zespół Grzegorza Bąka ma tylko "postawić kropkę nad i". Fot. Szymon Chabior

LKS Rajsko, Górnik Brzeszcze i kęcki Hejnał - tylko te trzy drużyny od początku liczyły się w walce o awans do okręgówki. Przed nami ostatnia kolejka w oświęcimskiej klasie A i teoretycznie wszystko jest możliwe. Prawda jest jednak taka, że od ucha do ucha śmieją się w Rajsku. To podopieczni Grzegorza Bąka mają wszystkie karty w ręku...

Kiedy Rajsko przegrało w Kętach z Hejnałem wydawało się, że świętowali będą kęczanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że najważniejszy okazał się mecz w Brzeszczach. Górnik, który po remisie z Rajskiem był już bez szans na awans pokonał lidera z Kęt aż 4:1. Tymczasem Rajsko urządziło sobie strzelecki trening w starciu z Orłem Witkowice.

W ostatni weekend kęczanie zdobyli trzy punkty, wygrywając derby w Witkowicach 3:1. To jednak wszystko mało, bo Rajsko nie miało problemów z pokonaniem Solavii w Grojcu (5:1) i upragniony awans ma na wyciągnięcie ręki.

Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w najbliższy weekend. LKS Rajsko zagra na swoim obiekcie ze zdegradowaną już Skawą Podolsze i trudno sobie wyobrazić inny scenariusz, niż wygrana gospodarzy. Hejnał będzie podejmował grojecką Solavię, zaś Górnik Brzeszcze pożegna sezon meczem z Orłem Witkowice. Na wakacjach są już piłkarze z Bobrka, którzy pauzują w ostatniej serii.

Zestaw par ostatniej kolejki w klasie A:
Przeciszovia Przeciszów - Zgoda Malec (wtorek, godz. 18)
Górnik Brzeszcze - Orzeł Witkowice (sobota, godz. 17)
Hejnał Kęty - Solavia Grojec (sobota, godz. 17)
LKS Rajsko - Skawa Podolsze (sobota, godz. 17)
LKS Piotrowice - Soła Łęki (sobota, godz. 17)
LKS Bulowice - Strumień Polanka Wielka (sobota, godz. 17)
Pauzuje: LKS Bobrek

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 12.06.2018 23:16
Żebyście Panie Redaktorze nie wykrakali i Podolsze nie spuściło bęcków Strażakowi. To by był numer :)