PIŁKA NOŻNA. Antidotum na czele

08 grudnia 2017 Autor: sz
Na dobre rozkręcił się nowy sezon halowy w Oświęcimiu. Fot. nadesłane

Na dobre rozkręcił się nowy sezon halowy w Oświęcimiu. Fot. nadesłane

Za nami już cztery kolejki rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Jedynym zespołem, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki jest Antidotum. Ta właśnie ekipa otwiera tabelę z przewagą jednego punktu nad USB i Jt_Cleaning. Ligę organizuje Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA" przy współudziale Miasta Oświęcim.

Do zimowych rozgrywek zgłosiło się dwanaście drużyn - USB, Antidotum, Jt_Cleaning, DS Bruk-Sports Bar, Sharks, Porowski Consulting, FC Rekonstrukcja, Wilcza Horda Team, Zaborze Zdrój, Kamikaze, Team Błonie i Kwiaciarnia Nietylko. Po pierwszych meczach na czele usadowiło się Antidotum. Lider pokonał kolejno Team Błonie 7:3, Kwiaciarnię Nietylko 8:2 i DS Bruk-Sports Bar 4:3. W ostatniej serii Antidotum zremisowało z Rekonstrukcją 3:3.

Na pozycji wicelidera znajduje się USB. Ta ekipa zanotowała klasyczny falstart, przegrywając na inaugurację z Rekonstrukcją aż 1:10. Później jednak USB wygrał trzy kolejne mecze (9:4 z Kamikaze, 5:3 z Jt_Cleaning i 11:5 z Porowskim Consulting). Tyle samo (9) punktów zgromadził Jt_Cleaning. Ta drużyna oprócz porażki z USB (3:5), pokonała 7:5 Kamikaze, 3:2 Porowskiego Consulting oraz 6:5 Zaborze Zdrój.

Klasyfikacja snajperów: Hyla (Kamikaze) - 11 goli, Wróbel (Sharks) - 9 goli, Płonka (Porowski Consulting), Walus (Zaborze Zdrój), Włodarczyk (Zaborze Zdrój) - wszyscy po 7, Steizer (Antidotum), Pest (DS Bruk-Sports Bar), Karaśkiewicz (Wilcza Horda Team) - wszyscy po 6, Węglarz (Antidotum), Barciak (Porowski Consulting), Płaczek (Jt_Cleaning), Cinal (USB), Talaga (USB), Wykręt (Team Błonie), Stanaszek (Kwiaciarnia Nietylko) - wszyscy po 5.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy