PIŁKA NOŻNA. Biało-niebiescy wracają do gry

14 października 2020 Autor: png
W najbliższą sobotę o zwycięstwo nie będzie łatwo. Unia zagra na swoim stadionie z   Wiślanami. Zespół z Jaśkowic traci do oświęcimian tylko punkt i rozegrał o dwa mecze   mniej. Fot. Szymon Chabior

W najbliższą sobotę o zwycięstwo nie będzie łatwo. Unia zagra na swoim stadionie z Wiślanami. Zespół z Jaśkowic traci do oświęcimian tylko punkt i rozegrał o dwa mecze mniej. Fot. Szymon Chabior

Po przymusowej pauzie w dziesiątej serii na czwartoligowe boiska wracają piłkarze oświęcimskiej Unii. W dwóch ostatnich meczach podopieczni Marka Kołodzieja wywalczyli komplet punktów i strzelili aż dziewięć goli. Oby Unia poszła za ciosem w najbliższym pojedynku z Wiślanami Jaśkowice.

W ostatnim swoim występie biało-niebiescy na stadionie przy ulicy Legionów podejmowali rezerwy niepołomickiej Puszczy. Kiedy do końca pierwszej połowy brakowało 5 minut na uderzenie z narożnika "szesnastki" przy "krótkim słupku" zdecydował się Bartosz Ryszka i gospodarze mogli się cieszyć z prowadzenia.

Krótko po przerwie pięknym uderzeniem głową drugiego gola zdobył Michał Chowaniec. Piłka zanim wylądowała za linią odbiła się jeszcze od poprzeczki. Na kontaktowe trafienie gości odpowiedział Arkadiusz Czapla, który huknął w "okienko". Rezerwy Puszczy skorygowały wynik w doliczonym czasie, ale komplet punktów pozostał w Oświęcimiu.

Po dziesięciu kolejkach oświęcimianie zajmują czwarte miejsce z dorobkiem 17 punktów. Do prowadzącego Orła Ryczów tracą tylko sześć "oczek". Taką różnicę można szybko zniwelować. Trzeba tylko i aż szukać kolejnych zwycięstw.

Zestaw par XI kolejki w czwartej lidze:
UNIA OŚWIĘCIM - Wiślanie Jaśkowice (sobota, godz. 11)
LKS RAJSKO - Puszcza II Niepołomice (sobota, godz. 11)
MKS Trzebinia - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 11)
Sokół Kocmyrzów Baranówka - KS CHEŁMEK (sobota, godz. 15)
Słomniczanka Słomniki - LKS Śledziejowice (sobota, godz. 15)
Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów (sobota, godz. 15)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Garbarnia II Kraków (niedziela, godz. 14.30)
LKS JAWISZOWICE - Proszowianka Proszowice (niedziela, godz. 15)
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice (niedziela, godz. 15)
Pauzuje: Clepardia Kraków

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy