PIŁKA NOŻNA. Biało-niebieskie marzenia do spełnienia!

30 marca 2017 Autor: PNG

Dziś i jutro w Krakowie zostaną rozegrane finały ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W zawodach wezmą udział trzy drużyny Akademii Piłkarskiej Unii Oświęcim. Chłopcy U-8 (rocznik 2009), U-10 (rocznik 2007) oraz dziewczynki U-10 (rocznik 2007) walczyć będą o mistrzostwo województwa i awans do wielkiego finału rozgrywanego na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Oświęcimianie walczą o spełnienie marzeń i wyjazd do stolicy. Fot. ap-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Oświęcimianie walczą o spełnienie marzeń i wyjazd do stolicy. Fot. ap-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Biało-niebiescy marzą o podróży do stolicy. Zagranie na PGE Narodowym byłoby dla wszystkich bez wyjątku spełnieniem marzeń. To wielkie piłkarskie święto i niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników oraz wspierających ich kibiców. 
- Spokojnie realizujemy swój plan, podnosząc umiejętniości indywidualne naszych podopiecznych - mówią w Akademii Piłkarskiej oświęcimskiej Unii. - Nie ekscytujemy się specjalnie dotychczasowymi zwycięstwami, niemniej już sam ewentualny awans i udział w finałach w Warszawie byłby z pewnością wielkim wydarzeniem dla trenerów i zawodników naszego klubu. Przed dwoma laty przeżyliśmy taką przygodę i jest ona niezapomniana.
Awans do finałów wojewódzkich jest potwierdeniem jakości szkolenia dzieci w Akademii Piłkarskiej Unii Oświęcim. Od roku szkolnego 2017/18 można połączyć treningi z nauką. AP Unia prowadzi nabór do klasy pierwszej i czwartej sportowej o profilu piłka nożna. W Szkole Podstawowej nr 5 i Zespole Szkół nr 1 dzieci będą realizowały program nauczania ze zwiększoną liczbą zajęć ruchowych.

Biało-niebiescy marzą o podróży do stolicy. Zagranie na PGE Narodowym byłoby dla wszystkich bez wyjątku spełnieniem marzeń. To wielkie piłkarskie święto i niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników oraz wspierających ich kibiców. 

- Spokojnie realizujemy swój plan, podnosząc umiejętniości indywidualne naszych podopiecznych - mówią w Akademii Piłkarskiej oświęcimskiej Unii. - Nie ekscytujemy się specjalnie dotychczasowymi zwycięstwami, niemniej już sam ewentualny awans i udział w finałach w Warszawie byłby z pewnością wielkim wydarzeniem dla trenerów i zawodników naszego klubu. Przed dwoma laty przeżyliśmy taką przygodę i jest ona niezapomniana.

Awans do finałów wojewódzkich jest potwierdeniem jakości szkolenia dzieci w Akademii Piłkarskiej Unii Oświęcim. Od roku szkolnego 2017/18 można połączyć treningi z nauką. AP Unia prowadzi nabór do klasy pierwszej i czwartej sportowej o profilu piłka nożna. W Szkole Podstawowej nr 5 i Zespole Szkół nr 1 dzieci będą realizowały program nauczania ze zwiększoną liczbą zajęć ruchowych.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy