PIŁKA NOŻNA. Bolesna wizyta solarzy pod Tatrami. Sobotnio-niedzielne rezultaty!

09 września 2018 Autor: png
W sobotę i niedzielę walczono o punkty na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy A i B. Fot. (png)

W sobotę i niedzielę walczono o punkty na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy A i B. Fot. (png)

Prawdziwą klęską zakończył się wyjazdowy mecz oświęcimskiej Soły z góralami z Nowego Targu. Podopieczni Wojciecha Skrzypka zostali rozgromieni przez Podhale aż 7:1. Honorowego gola dla ekipy z Plant zdobył Adrian Wójcik. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem sobotnio-niedzielnych rezultatów.

Trwa znakomita seria Niwy Nowa Wieś. Ten zespół jako jedyny w okręgówce w sześciu spotkaniach wywalczył komplet punktów. Dzięki temu jest samodzielnym liderem. Ostatnią ofiarą rozpędzonej Niwy padł Nadwiślanin. Nowowsianie zwyciężyli z wiceliderem w Gromcu i to aż 4:0. Hat-tricka dla zespołu prowadzonego przez Kamila Żmudę "ustrzelił" Mariusz Piskorek, a jednego gola dołożył Dominik Nycz.

V liga:
NADWIŚLANIN Gromiec - NIWA Nowa Wieś 0:4 (0:1)
Bramki: Piskorek 25, 75, 90 (karny), Nycz 65. Sędziował: Marcin Fila z Wadowic. Żółte kartki: Nowicki, Chylaszek, Księżarczyk - Holewa. Widzów: 150.
NADWIŚLANIN: Księżarczyk - Zajas, Zejma, Zmarzły (46. Stefański), Wadas - Wierzbic, Szlęzak, Waligóra, Chylaszek (75. Likus) - Niedzielski (46. Palka), Nowicki (46. Bogacz).
NIWA: Korzec - Mateja, Gardyński, Zięba (85. Zwaryczuk), Stawowczyk - D. Merta, Flis, Nycz, Swarzyński (80. P. Merta) - Piskorek, Holewa.

Wyniki w trzeciej lidze:
Podhale Nowy Targ - SOŁA OŚWIĘCIM 7:1
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy 2:2
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 1:2
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce 1:1
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 3:4
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków 2:0
Motor Lublin - Czarni Połaniec (przełożony na 12 września)

Wyniki w czwartej lidze:
LKS JAWISZOWICE - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:4
KS Olkusz - UNIA OŚWIĘCIM 2:4
Beskid Andrychów - Górnik Wieliczka 2:3
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice 0:2
Jutrzenka Giebułtów - Wiślanka Grabie 1:0
MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów 1:3
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim 0:3
Kaszowianka Kaszów - Słomniczanka Słomniki 2:1

Wyniki w piątej lidze:
KS CHEŁMEK - ZATORZANKA ZATOR 8:1
LKS RAJSKO - Relaks Wysoka 5:2
Nadwiślanin Gromiec - NIWA NOWA WIEŚ 0:4
Tempo Białka - BRZEZINA OSIEK 0:1
Sosnowianka Stanisław Dolny - Garbarz Zembrzyce 1:5
Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:2
Halniak Maków Podhalański - Arka Babice 3:0

Wyniki w klasie A:
Team Sport Hejnał Kęty - Solavia Grojec 6:0
LKS Bobrek - LKS Przeciszovia Przeciszów 0:2
Górnik Brzeszcze - Zgoda Malec 1:4
LKS Bulowice - Soła Łęki 3:3
LKS Gorzów - Orzeł Witkowice 3:1
Strumień Polanka Wielka - LKS Piotrowice 3:1

Wyniki w klasie B:
Pogórze Gierałtowice - LKS Palczowice 3:1
Puls Broszkowice - Iskra Brzezinka 2:0
Skawa Podolsze - Zaborzanka Zaborze 0:0
Sygnał Włosienica - LKS Głębowice 4:1
LKS Poręba Wielka - Korona Harmęże (przełożony na 27 października)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 15.09.2018 10:01
Póki co, brak tematu meczowego na łikend 15-16, więc wrzucam tu. Przed Sołą mecz, który muszą wygrać. Jakakolwiek strata punktów to byłaby katastrofa. W czwartej lidze w tej kolejce strata punktów przez Unię i Jawiszowice jest bardzo prawdopodobna i nie będę tym zaskoczony, ale liczę na niespodziankę. W okręgówce Niwa, Brzezina i Chełmek raczej pewne punktów, w Zatorze może być remisowo. W A-Klasie ciekawie w Łękach, Piotrowicach i hit w Gorzowie. Ze wszystkich rozgrywek najciekawiej będzie w B-Klasie, gdzie może dojść do zmiany lidera. Sygnał podejmuje Skawę i strata punktów może zostać wykorzystana przez Pogórze, które gra w Harmężach. Natomiast Zaborzanka może zmniejszyć dystans do pierwszego miejsca.
Unia, 09.09.2018 18:24
Ale ta Unia to ma strasznego pecha, kontuzje Balona, Ryszki, Pluty... szkoda...
generał magmar, 09.09.2018 01:49
Soła zaliczyła wypadek przy pracy. Każdemu się zdarzy. Teraz dwa mecze z najsłabszymi ekipami, Wólczanką u siebie i z Jaśkowicami na wyjeździe. Trzeba wygrać oba i będzie oddech.
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 08.09.2018 20:35
Cza
a kolejka dla naszych drużyn "eksportowych", sromotne porażki Soły i Jawiszowic, tylko Unia ratuje honor i przywozi w koszyku zdobycz trzypunktową (wg. MZPN, więc chyba błąd w artykule :-D). W KO Niwa gromi w Gromcu, Rajsko pewnie karci Relaks. Chełmek utrzymuje kontakt z czołówką rozbijając Zator. W A-Klasie całkowite zagubienie Gó
ika a w Gorzowie trwa zabawa choć skrada się za nimi Hejnał i chyba chce im ją popsuć. W B-Klasie remis Zaborzanki z kolejnym kandydatem do awansu. Powoli rozgrywki nabierają rumieńców.
Kibic, 08.09.2018 20:18
Nie powielajcie bzdur po portalu 90 minut. Unia w pięknym stylu wygrała (nie przegralła) w Olkuszu 4-2 grając bez żadnego stopera (wszystkich trzech kontuzjowanych)
, 08.09.2018 20:07
Unia wygrała a nie przegrała 4-2. Proszę o rzetelność. Co do Soły, powoli się chyba kończy...