PIŁKA NOŻNA. Bramkarz broni "jedenastkę" i Unia wyszarpuje zwycięstwo. Sobotnio-niedzielne wyniki!

21 kwietnia 2018 Autor: png
Bramkarz Unii broni karnego w spotkaniu z Beskidem Andrychów. Fot. (png)

Nie mogli narzekać na brak emocji piłkarscy kibice w Oświęcimiu. Wydarzeniem kolejki w IV lidze było spotkanie Unii z Beskidem Andrychów. O punkty walczyli też solarze. Wiele ciekawych rezultatów odnotowano na boiskach okręgówki, klasy A i klasy B. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem sobotnio-niedzielnych wyników.

Solarze przegrali z "Szarotkami" 0:2, po golach strzelanych w drugiej połowie. Kwadrans po przerwie trafił Błażej Cyfert i górale cieszyli się z prowadzenia. W końcówce Soła postawiła wszystko na jedną kartę, ale do remisu nie udało się doprowadzić. Przysłowiową "kropkę nad i" postawili za to w 90 minucie nowotarżanie. Końcowy wynik ustalił Artur Pląskowski. Tymczasem rezerwy klubu z Plant zostały wycofane z rozgrywek oświęcimskiej klasy B.

Wielkie emocje wzbudzała konfrontacja oświęcimsko-andrychowska w IV lidze. W pierwszych 45 minutach goli nie było, a goście zmarnowali "jedenastkę". Wszystko rozstrzygnęło się na krótko przed końcem. W 89 minucie gola na wagę wygranej strzelił dla Unii Bartosz Praciak. W niedzielę swój mecz rozegrał lider z Nowej Huty. Hutnik wygrał pewnie z Wiślanką Grabie 4:0.

Pcimianka Pcim - Sosnowianka Stanisław Dolny 10:0
Michałowianka Michałowice - Clepardia Kraków 0:3 (walkower)

LKS Głębowice - Pogórze Gierałtowice 2:3
Iskra Brzezinka - Soła II Oświęcim 3:0 (walkower, rezerwy Soły zostały wycofane z rozgrywek)