PIŁKA NOŻNA. Były napastnik Cracovii wraca do macierzystego klubu

03 lipca 2018 Autor: png
Jakub Snadny przez pięć i pół sezonu grał w Sole Oświęcim. Teraz wraca do klubu, którego jest wychowankiem. Fot. (png)

Jakub Snadny przez pięć i pół sezonu grał w Sole Oświęcim. Teraz wraca do klubu, którego jest wychowankiem. Fot. (png)

28-letni Jakub Snadny znowu zagra w biało-niebieskiej koszulce! Ten błyskotliwy i szybki napastnik zdecydował się na powrót do klubu, którego jest wychowankiem. To pierwszy transfer Unii w przerwie letniej. Kibice czekają na kolejne wzmocnienia składu.

Utalentowany Jakub Snadny jeszcze w juniorskim wieku z Unii przeniósł się do Cracovii. Tam występował głównie w rozgrywkach ówczesnej Młodej Ekstraklasy. Zaliczył też siedem oficjalnych występów w barwach pierwszego zespołu.

Później reprezentował barwy sosnowieckiego Zagłębia i libiąskiej Janiny. Libiążanie walczyli wówczas na trzecioligowych boiskach. W sezonie 2012/13 trafił do Soły Oświęcim i dla klubu z Plant grał w sumie przez pięć i pół sezonu. Po odejściu strategicznego sponsora drużyna się rozsypała, a piłkarze poszukali dla siebie nowych miejsc pracy.

Tak Jakub Snadny trafił do IV-ligowego LKS-u Czaniec. Zagrał pełną rundę wiosenną i najważniejsze, że wreszcie omijały go kontuzje. Teraz po długich 13-latach wraca na "stare śmieci", czyli stadion przy ulicy Legionów.

To pierwsze wzmocnienie biało-niebieskich, którzy po zakończeniu ostatniego sezonu stracili trzech zawodników. Do osieckiej Brzeziny przeszedł Przemysław Dudzic, barwy Chełmka będzie reprezentował Tomasz Kaleta, a na wyłącznie pracę szkoleniową postawił Szymon Grzywa. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego mają rozpocząć przygotowania już 16 lipca.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kibic, 04.07.2018 15:08
Widać progres w karieże
wujek, 04.07.2018 08:23
Kuba do boju!!!!