PIŁKA NOŻNA. Były reprezentant Polski i kapitan Legii nowym trenerem solarzy

10 października 2018 Autor: png
Łukasz Surma został nowym trenerem Soły Oświęcim. fot. solaoswiecim.pl

Łukasz Surma został nowym trenerem Soły Oświęcim. fot. solaoswiecim.pl

Wszystko jasne. Łukasz Surma zastąpi Wojciecha Skrzypka na stanowisku trenera trzecioligowej Soły. Szkoleniowca z takim nazwiskiem jeszcze w Oświęcimiu nie było. Łukasz Surma to rekordzista jeśli chodzi o liczbę występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ma na swoim koncie pięć występów w narodowej reprezentacji. Powodzenia w Oświęcimiu!

Łukasz Surma jest wychowankiem krakowskiej Wisły. Później reprezentował barwy chorzowskiego Ruchu. Jego kolejnym klubem była stołeczna Legia. Przez wiele lat był kapitanem "wojskowych". Z "elką" na piersi rozegrał 123 mecze w których zdobył osiem goli.

Z Legii trafił do Izraela (Maccabi Hajfa, Bene Sachnin i Austrii (Admira Wacker Modling). Reprezentował też barwy gdańskiej Lechii i ponownie Ruchu Chorzów. Piłkarską karierę zakończył w ekipie Watry z Białki Tatrzańskiej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74