PIŁKA NOŻNA. Ciąg dalszy jesiennych zaległości

21 listopada 2020 Autor: png
Ostatni mecz rundy jesiennej w trzeciej lidze kobiet został odwołany i przełożony na marzec. Fot. Szymon Chabior

Ostatni mecz rundy jesiennej w trzeciej lidze kobiet został odwołany i przełożony na marzec. Fot. Szymon Chabior

Dziś odbyły się kolejne zaległe mecze na boiskach czwartej i piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy B. Nie wszystkie z zaplanowanych spotkań udało się jednak rozegrać. Ostatni mecz pierwszej rundy w trzeciej lidze kobiecej przełożono na marcowy termin.


Wysokiej porażki w meczu wyjazdowym z Pcimianką doznało LKS Rajsko. Podopieczni Mariusza Wójcika przegrali 4:1, po golach młodzieży klubu z Pcimia (Waldemar Luberda, Maciej Banik, Daniel Pandyra, Piotr Kolbiarz). Przed Rajskiem jeszcze zaległy mecz z rezerwami Puszczy Niepołomice i finał Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu z kęckim Hejnałem.


Aż osiem goli padło w dzisiejszym meczu okręgówki między Zgodą Byczyna i Zatorzanką Zator. Punkty zaksięgowali miejscowi, którzy zwyciężyli 5:3. Spotkanie Niwy Nowa Wieś z Garbarzem Zembrzyce zostało odwołane. W ostatnim tegorocznym pojedynku klasy B strzelecki trening urządzili sobie piłkarze z Podolsza. Skawa rozgromiła na swoim obiekcie LKS Palczowice 8:0.

Zaległe mecze w trzeciej lidze kobiecej:
Dąb Zabierzów Bocheński - Unia Lublin (przełożony na 28 marca)


Zaległe mecze w czwartej lidze:
Pcimianka Pcim - LKS RAJSKO 4:1
Słomniczanka Słomniki - Orzeł Piaski Wielkie 1:2
LKS JAWISZOWICE - Proszowianka Proszowice (przełożony)
LKS RAJSKO - Puszcza II Niepołomice (przełożony)


Zaległe mecze w piątej lidze:
Zgoda Byczyna - ZATORZANKA ZATOR 5:3
NIWA NOWA WIEŚ - Garbarz Zembrzyce (przełożony)
Victoria Jaworzno - HEJNAŁ KĘTY (przełożony)
Garbarz Zembrzyce - LKS GORZÓW (przełożony)
Victoria Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zebrzyd. (przełożony)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria Jaworzno (przełożony)
Tempo Białka - Victoria Jaworzno (przełożony)


Zaległe mecze w oświęcimskiej klasie B:
Skawa Podolsze - LKS Palczowice 8:0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 23.11.2020 18:27
Wiadomości z centrali.
Podokręg:
NOWY TERMIN FINAŁU PUCHARU POLSKI
05.12.2020 SOBOTA GODZINA 13:00 KĘTY
HEJNAŁ KĘTY- LKS RAJSKO
Województwo:
Dwa zaległe mecze z 11. kolejki IV ligi zachodniej: LKS Rajsko - Puszcza II Niepołomice i LKS Jawiszowice - Nowa Proszowianka odbędą się na wiosnę.
Z powodu braku porozumienia pomiędzy zainteresowanymi klubami Wydział Gier MZPN postanowił, że oba spotkania rozegrane zostaną w sobotę 13 marca 2021 r. o godz. 11:00, a więc na tydzień przed wiosennym startem ligi. Z uwagi na brak terminów weekendowych gospodarze muszą zabezpieczyć boiska rezerwowe.