PIŁKA NOŻNA. Co słychać u piątoligowców z oświęcimskiego powiatu?

30 grudnia 2020 Autor: png
Na półmetku rozgrywek okręgówki Brzezina Osiek zajmuje piąte miejsce. Przed wiosennymi rewanżami osieczanie rozegrają w sumie siedem gier kontrolnych. Fot. Szymon Chabior

Na półmetku rozgrywek okręgówki Brzezina Osiek zajmuje piąte miejsce. Przed wiosennymi rewanżami osieczanie rozegrają w sumie siedem gier kontrolnych. Fot. Szymon Chabior

Informowaliśmy już o zimowych planach kęckiego Hejnału i kalendarzu sparingów piątoligowego beniaminka. Pora zatem przyjrzeć się innym reprezentantom oświęcimskiego powiatu w rozgrywkach okręgówki. Dziś zaglądamy do Osieka i Nowej Wsi.

Piąta w tabeli osiecka Brzezina ma w planie siedem gier kontrolnych. Już 30 stycznia 2021 roku osieczanie zmierzą się z klasę wyżej notowaną Unią Oświęcim. Tydzień później ich formę sprawdzi jeden z czołowych zespołów klasy A, czyli Strumień Polanka Wielka.

Przed wiosenną inauguracją piątoligowych rozgrywek osieczanie zagrają jeszcze z Cyklonem Rogoźnik (13 lutego), Orłem Wieprz (20 lutego), Zatorzanką Zator (27 lutego), Pasjonatem Dankowice (6 marca) i LKS-em Rudułtowice-Ćwiklice (13 marca).

Najwyżej sklasyfikowana w okręgówce (drugie miejsce) z drużyn z oświęcimskiego powiatu - Niwa Nowa Wieś ma w planie siedem sparingów. 22 stycznia nowowsianie zmierzą się z Orłem Witkowice.

Podczas kolejnych weekendów piątoligowy wicelider zagra z Orłem Ryczów, LKS-em Rudułtowice-Ćwiklice, LKS-em Jawiszowice, Orłem Wieprz, LKS-em Rajsko i rezerwami bielskiego Podbeskidzia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy