PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowy kalendarz, czyli tercet z oświęcimskiego powiatu

03 lipca 2019 Autor: png
Oświęcimska Unia rozpocznie nowy sezon od meczu na swoim obiekcie z z rezerwami Cracovii. Fot. (png)

Oświęcimska Unia rozpocznie nowy sezon od meczu na swoim obiekcie z z rezerwami Cracovii. Fot. (png)

Trzy, a nie dwie drużyny jak w poprzednim sezonie będą reprezentowały oświęcimski powiat w czwartoligowych rozgrywkach 2019-20. Do Unii i Jawiszowic dołączył bowiem beniaminek z Rajska. Znamy już kalendarz jesiennych gier.

Drużyna prowadzona przez Grzegorza Bąka rozpocznie historyczny, bo pierwszy na czwartoligowym froncie sezon meczem ze Słomniczanką. To spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe podczas weekendu 10-11 sierpnia. Już w trzeciej serii dojdzie do szalenie atrakcyjnie zapowiadających się derbów. Unia będzie przy ulicy Legionów podejmowała Rajsko.

Z kolei biało-niebiescy rozpoczną sezon od pojedynku na swoim stadionie z rezerwami krakowskich "Pasów". W drugiej serii zagrają na wyjeździe z Czarnymi Staniątki. Z kolei prestiżowe starcie z Beskidem Andrychów odbędzie się dopiero w przedostatniej kolejce (9-10 listopada) w Oświęcimiu.

Właśnie andrychowianie będą pierwszym rywalem Jawiszowic. Zespół z brzeszczańskiej gminy zainauguruje sezon na swoim stadionie. Później Jawiszowice zmierzą się w Krakowie z miejscową Clepardią, zaś w trzeciej kolejce czeka ich spotkanie na własnym boisku z rezerwami Cracovii. Prezentujemy zestaw par w pierwszych trzech seriach IV ligi.

Pierwsza kolejka (10-11 sierpnia);
UNIA OŚWIĘCIM - Cracovia II Kraków
LKS JAWISZOWICE - Beskid Andrychów
Słomniczanka Słomniki - LKS RAJSKO
Dalin Myślenice - Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia - Czarni Staniątki
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim - Orzeł Piaski Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice - Wisła II Kraków

Druga kolejka (15 sierpnia):
Czarni Staniątki - UNIA OŚWIĘCIM
LKS RAJSKO - MKS Trzebinia
Clepardia Kraków - LKS JAWISZOWICE
Beskid Andrychów - Pcimianka Pcim
Cracovia II Kraków - Orzeł Ryczów
Skawinka Skawina - Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice - Dalin Myślenice

Trzecia kolejka (18-19 sierpnia):
UNIA OŚWIĘCIM - LKS RAJSKO
LKS JAWISZOWICE - Cracovia II Kraków
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków
MKS Trzebinia - Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie - Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów - Czarni Staniątki
Pcimianka Pcim - Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki - Sokół Kocmyrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Wiślanie Jaśkowice

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 05.07.2019 09:21
Zapowiada się trudny i wymagający sezon dla naszych ekip. Ze względu na desant dwóch krakowskich drużyn, z czwartej poleci minimum pięć zespołów a w razie braku awansu i komplikacji w trzeciej lidze - nawet osiem.

Tymczasem można wybrać się na meczyk:
Podbeskidzie B.-B. - Wisła Kraków 06.07/sobota/ godz.12.00 Dankowice, wstęp 10zł. (fb Podbeskidzia)