PIŁKA NOŻNA. Derby dla Rajska. Jednobramkowe porażki Unii i Chełmka, czyli komplet wyników weekendu (aktualizacja)

05 września 2020 Autor: png
Iskierki z Brzezinki uległy na wyjeździe krakowskiemu Podgórzu 3:0 i zajmują miejsce w środku trzecioligowej tabeli. Za tydzień KKPN Iskra zagra u siebie z Izolatorem Boguchwała. Fot. Szymon Chabior

Iskierki z Brzezinki uległy na wyjeździe krakowskiemu Podgórzu 3:0 i zajmują miejsce w środku trzecioligowej tabeli. Za tydzień KKPN Iskra zagra u siebie z Izolatorem Boguchwała. Fot. Szymon Chabior

Za nami futbolowy weekend na boiskach czwartej i piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy A i B. Grały też trzecioligowe piłkarki Iskry Brzezinka. Podopieczne Roberta Mioduszewskiego uległy w Krakowie miejscowemu Podgórzu 3:0.

Bardzo ważne zwycięstwo odniosła ekipa z Rajska. Zespół prowadzony przez Mariusza Wójcika pokonał w derbowym starciu Jawiszowice 3:1.

Nie była to udana sobota dla piłkarzy oświęcimskiej Unii i beniaminka z Chełmka. Biało-niebiescy przegrali u siebie z Sokołem Kocmyrzów Baranówka 0:1, zaś biało-zieloni w takich samych rozmiarach ulegli na wyjeździe Trzebini.

Powody do radości mają w Kętach. Piątoligowy beniaminek urządził sobie dziś strzelecki trening. Hejnał rozstrzelał na swoim terenie Sosnowiankę aż 9:0. Bohaterem spotkania był Przemysław Dudzic, który zdobył pięć goli. Dwa trafienia dorzucił Szymon Karpiński, a po jednym Krzysztof Jurczak i Jakub Januszyk.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem sobotnio-niedzielnych rezultatów.

Wyniki III kolejki w trzeciej lidze kobiecej:
Podgórze Kraków - KKPN ISKRA BRZEZINKA 3:0
Tarnovia II Tarnów - Puszcza Niepołomice 1:3
Iskra Krzemień - Dąb Zabierzów Bocheński 1:3
Hetmanki Włoszczowa - Starówka Nowy Sącz 0:1
DAP Dębica - Unia Lublin 3:2
Izolator Boguchwała - Naprzód Sobolów 0:2

Wyniki V kolejki w czwartej lidze:
LKS RAJSKO - LKS JAWISZOWICE 3:1
UNIA OŚWIĘCIM - Sokół Kocmyrzów Baranówka 0:1
MKS Trzebinia - KS CHEŁMEK 1:0
Clepardia Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1
Słomniczanka Słomniki - Puszcza II Niepołomice 1:3
Beskid Andrychów - Garbarnia II Kraków 3:2
Orzeł Ryczów - Wiślanie Jaśkowice 2:1
Pcimianka Pcim - LKS Śledziejowice 2:2
Orzeł Piaski Wielkie - Proszowianka Proszowice 1:0
Pauzował: Dalin Myślenice

Wyniki VI kolejki w piątej lidze:
BRZEZINA OSIEK - ZATORZANKA ZATOR 2:0
TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - Sosnowianka Stanisław Dolny 9:0
Babia Góra Sucha Beskidzka - NIWA NOWA WIEŚ 1:2
LKS Żarki - LKS GORZÓW 3:4
Sokół Przytkowice - Zgoda Byczyna 1:1
Victoria 1918 Jaworzno - MKS Libiąż 0:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Garbarz Zembrzyce 3:1
Tempo Białka - Halniak Maków Podhalański 2:1
Pauzował: Nadwiślanin Gromiec

Wyniki V kolejki w oświęcimskiej klasie A:
Górnik Brzeszcze - Orzeł Witkowice 3:1
Pogórze Gierałtowice - LKS Piotrowice 0:3
Soła Łęki - LKS Bulowice 5:1
Zaborzanka Zaborze - LKS Bobrek 0:2
Sygnał Włosienica - Strumień Polanka Wielka 1:3
Zgoda Malec - Solavia Grojec 2:2
Puls Broszkowice - LKS Przeciszovia Przeciszów 2:4

Wyniki V kolejki w oświęcimskiej klasie B:
Iskra Brzezinka - Skawa Podolsze 3:1
LKS Palczowice - LKS Poręba Wielka 4:3
Korona Harmęże - LKS Głębowice 7:2
Pauzował: KS II Chełmek

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 07.09.2020 21:05
Anonimus, rozumiem twój ból. Ja byłem na derbach Rajsko - Jawiszowice. Niestety. Oglądając tę żałosną koninę powróciły dawne emocje, żałowałem każdej wydanej tam złotówki i każdej zma
owanej tam minuty. Jedyne co może być na plus dla zespołu gospodarzy to trzy punkty a dla mnie to, że nie skończyło się 0:0. I jeszcze to, że nie zasnąłem od zawrotnego tempa gry.
We środę gra okręgówka. Z ciekawych spotkań to: Niwa Nowa Wieś - Victoria Jaworzno, LKS Gorzów - Babia Góra i Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek. Dla koneserów oczywista Zatorzanka - LKS Żarki.
W A-klasie Gór/nik oskubał Orła. Czyżby to oznaczało w końcu realne szanse na powrót do okręgówki? Ale wcześniej spotkanie z Bobrkiem a potem z Przeciszovią. W B-klasie sytuacja zaczyna się krystalizować - karty rozdają Iskra i Korona.
Ze super akcji trzeba wspomnieć, że 19. września od godz.14.00 na obiekcie LKSu Jawiszowice odbędzie się I Memoriał Grzegorza Grzywy. W tu
ieju wezmą udział drużyny oldbojów m.in: Hejnału Kęty, Przełomu Kaniów, LKSu Przecieszyn, Zaborzanki Zaborze i Pomowca Jawiszowice. Info za fb klubu z Jawiszowic.
Anonimus, 06.09.2020 20:45
Wstyd Unia!!! Wstyd przynosicie tyle w temacie!!!