PIŁKA NOŻNA. Derby na szczycie klasy B. Futbolowy rozkład jazdy

08 października 2020 Autor: png
Biało-zielony beniaminek z Chełmka będzie szukał punktów w sobotnim starciu na swoim terenie z Węgrzcanką. Fot. Szymon Chabior

Biało-zielony beniaminek z Chełmka będzie szukał punktów w sobotnim starciu na swoim terenie z Węgrzcanką. Fot. Szymon Chabior

Starcie Iskry Brzezinka z Koroną Harmęże to wydarzenie numer jeden nadchodzącego weekendu na najniższym poziomie rozgrywkowym. Lider z Brzezinki ciągle zachowuje zerowe konto punktowych strat. Czy kapitalną serię podopiecznych Rafała Skrzypka przerwie lokalny rywal z Harmęż?

W rozgrywkach czwartej ligi pauzują oświęcimianie. Chełmek zagra u siebie z Węgrzcanką, zaś zespoły z Rajska i Jawiszowic udadzą się na wyjazdy. Piłkarze z Rajska powinni wzbogacić się o komplet punktów. Zmierzą się bowiem z zamykającą tabelę Proszowianką. Teoretycznie także łatwe zadanie przed Jawiszowicami. Ich rywalem będą przedostatnie rezerwy Puszczy Niepołomice.

Do derbowej konfrontacji dojdzie na piątoligowym poziomie. Hejnał zagra u siebie z Zatorzanką i w wypadku wygranej może awansować nawet na pozycję wicelidera. Na trzy punkty liczą kibice Niwy. Nowowsianie zagrają na wyjeździe ze Zgodą Byczyna. Zapraszamy do zapoznania się z futbolowym rozkładem jazdy na najbliższy weekend.

Zestaw par VIII kolejki w trzeciej lidze kobiecej:
Starówka Nowy Sącz - KKPN ISKRA BRZEZINKA (sobota, godz. 14.30)
Unia Lublin - Puszcza Niepołomice (sobota, godz. 16)
Hetmanki Włoszczowa - Tarnovia II Tarnów (niedziela, godz. 11)
DAP Dębica - Izolator Boguchwała (niedziela, godz. 14.30)
Iskra Krzemień - Podgórze Kraków (niedziela, godz. 15)
Dąb Zabierzów Bocheński - Naprzód Sobolów (niedziela, godz. 16)

Zestaw par X kolejki w czwartej lidze:
Proszowianka Proszowice - LKS RAJSKO (sobota, godz. 11)
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia (sobota, godz. 11)
LKS Śledziejowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka (sobota, godz. 11)
KS CHEŁMEK - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (sobota, godz. 15)
Orzeł Ryczów - Orzeł Piaski Wielkie (sobota, godz. 15)
Garbarnia II Kraków - LKS JAWISZOWICE (niedziela, godz. 11)
Pcimianka Pcim - Beskid Andrychów (niedziela, godz. 15.30)
Puszcza II Niepołomice - Clepardia Kraków (niedziela, godz. 16)
Pauzuje: UNIA OŚWIĘCIM

Zestaw par XII kolejka w piątej lidze:
Sokół Przytkowice - LKS GORZÓW (sobota, godz. 11)
TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - ZATORZANKA ZATOR (sobota, godz. 15)
Halniak Maków Podhalański - Garbarz Zembrzyce (sobota, godz. 15)
Zgoda Byczyna - NIWA NOWA WIEŚ (sobota, godz. 15.30)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - BRZEZINA OSIEK (sobota, godz. 15.30)
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Żarki (sobota, godz. 15.30)
Sosnowianka Stanisław Dolny - MKS Libiąż (niedziela, godz. 15)
Tempo Białka - Nadwiślanin Gromiec (niedziela, godz. 15)
Pauzuje: Babia Góra Sucha Beskidzka

Zestaw par X kolejki w oświęcimskiej klasie A:
LKS Bulowice - Orzeł Witkowice (sobota, godz. 15.30)
Strumień Polanka Wielka - LKS Bobrek (sobota, godz. 15.30)
Soła Łęki - Puls Broszkowice (sobota, godz. 15.30)
LKS Przeciszovia Przeciszów - LKS Piotrowice (niedziela, godz. 15.30)
Solavia Grojec - Górnik Brzeszcze (niedziela, godz. 15.30)
Sygnał Włosienica - Pogórze Gierałtowice (niedziela, godz. 15.30)
Zgoda Malec - Zaborzanka Zaborze (niedziela, godz. 15.30)

Zestaw par X kolejki w oświęcimskiej klasie B:
Iskra Brzezinka - Korona Harmęże (sobota, godz. 15.30)
LKS Głębowice - KS II Chełmek (sobota, godz. 15.30)
Skawa Podolsze - LKS Palczowice (sobota, godz. 15.30)
Pauzuje: LKS Poręba Wielka

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 09.10.2020 12:24
W Chełmku musi być dobry mecz. Gospodarze podrażnieni porażką w Jawiszowicach a z drugiej strony goście podbudowani udanym polowaniem na Sokoła z Kocmyrzowa. To wszystko na tle obecnego układu w tabeli, Węgrzcanka traci do Chełmka dokładnie trzy punkty. To po prostu musi być meczycho.
Czerwona kartka dla trenera Chełmka w meczu w Jawiszowicach bez konsekwencji. A to dlatego, że Wydział Dyscypliny orzekł, że sędzia "niestarannie wypełnił sprawozdanie" i to on został upomniany. Całe to zdarzenie jakby ono nie było groteskowe powinno trenerowi dać do myślenia zwłaszcza przed meczem z Węgrzcanką.